Vzkazy pro deváťáky

Končíte základní školu a přemýšlíte nad tím, který obor a kde studovat? Možná Vás budou zajímat názory žáků, kteří už mají tento důležitý životní krok za sebou a určitě oceníte rady, jež najdete ve vzkazníkách s názvem LOŇŠTÍ DEVÁŤÁCI LETOŠNÍM DEVÁŤÁKŮM.

První i druhý díl vzkazníku přináší čerstvé postřehy a zkušenosti vrstevníků s volbou střední školy a studijního oboru. Najdete v něm nejen zajímavé odkazy a typy pro přípravu na přijímací řízení, ale také autentické zážitky z přijímacího řízení a první dojmy z nového školního prostředí.

Za doprovodný program loňští deváťáci letošním deváťákům získalo kontaktní pracoviště ÚP ČR v Děčíně Národní cenu kariérového poradenství.

Níže si vzkazníky můžete prolistovat a stáhnout.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.